آموزش خودآرایی در اصفهان

همه خانم ها دوست دارند در مهمانی ها بخصوص مجالس عروسی مرتب و زیبا باشند. شیک و زیبا بودن صورت، باعث می شود بانوان اعتماد بنفس بالایی در مهمانی ها داشته باشند. اکثر خانم ها به دلیل اینکه مثل میکاپ آرتیست ها توانایی آرایش و میکاپ صورت خود را ندارند ممکن است برای مجالس و حتی دورهمی ها به آرایشگاه رفته و صورت خود را آرایش و میکاپ می کنند. در خیلی از مواقع میکاپ و آرایش صورتشان را نمی پسندند و نیز از سلیقه میکاپ آرتیست راضی نخواهند بود. به همین دلیل امروزه بحث خودآرایی و گریم صورت بسیار زیاد شده و بعنوان یکی از کلاس های آموزشی شاخه آیشگری می شناسند.

آموزش خودآرایی شامل چیست؟

آموزش خودآرایی برای آرایش صورت و رفع ایرادات ظاهری صورت می باشد. آموزش خودآرایی شامل نحوه آرایش صورت با توجه به موقعیت اجتماعی، سن افراد، نوع لباس و … می باشد. بسیاری از بانوان برای آرایش های روزانه و دورهمی ها فرصت رفتن به آرایشگاه را ندارند با شرکت در کلاس های خودآرایی به راحتی می توانند در هزینه های زندگی و زمان صرفه جویی کنند. امروزه کلاس های خودآرایی طرفداران زیادی دارد.
افرادی که آموزش خودآرایی را در کنار یک مدرس حرفه ای و دلسوز یاد بگیرند و نیز با اصول صحیح آرایش و میکاپ آشنا شوند پس از پایان دوره به زیبایی چهره و صورت خود آرایش می کنند.
کلاس های خودآرایی تجربه و مهارت فرد را در آرایش صورت بالا برده و نیز هنرجویان نحوه صحیح استفاده از لوازم آرایشی را آموزش می بینند.

اگر به دنبال یک مدرس حرفه ای در گریم و آرایش صورت هستید ما خانم نفیسه احمدی میکاپ آرتیست عروس را پیشنهاد می کنیم.
خانم نفیسه احمدی به دلیل تجربه بالا و سابقه درخشان در آموزش آرایش و میکاپ صورت با تمام تکنیک های روز دنیا آشنا بوده و به راحتی می تواند روی صورت افراد انواع سبک های آرایشی را اجرا کند. مدرس گریم و خودآرایی صورت خانم نفیسه احمدی با صبر و حوصله کلاس های آموزشی آرایش رابرگزار می کند و با آرامش کامل و تجربه زیاد پاسخگوی سوالات هنرجویان می باشد.

سالن زیبایی و عروس نفیسه احمدی

09162841915