آموزش میکاپ صفر تا صد و آپدیت

سرکار خانم نفیسه احمدی مدرس میکاپ تخصصی و بهترین آرایشگر عروس درایران مخصوصا اصفهان فعالیت دارند. خانم نفیسه احمدی آموزش صفر تا صد آرایش عروس را بصورت تخصصی با اعطای مدرک فنی و حرفه ای به هنرجویان ارائه میدهند.
 ایشان در دوره آموزش گریم  و میکاپ تخصصی عروس جدیدترین شیوه های آرایش صورت را به هنرجویان می آموزند. خانم نفیسه احمدی مدرس حرفه ای آرایش عروس با توجه به تجربیات چند ساله خود در ابتدای کلاس آموزشی هنرجویان را با برندهای معتبر آشنا کرده و نیز تفاوت مواد آرایشی و نوع استفاده آنها را برای انواع پوست و چهره توضیح می دهند.

آموزش آرایش عروس

میکاپ و گریم عروس در لاین آموزش گریم و میکاپ نفیسه احمدی آموزش داده می شود. میکاپ و گریم عروس که توسط میکاپ آرتیست انجام می شود در حقیقت همان استفاده از ابزار آرایش و تکنیک های سایه روشن برای ایجاد جلوه بیشتر صورت و پنهان کردن مشکلات پوستی است. میکاپ، سبک های متعددی مثل کلاسیک، مصری، لبنانی، خلیجی، هالیوودی و … داشته که میکاپ آرتیست با توجه به تجربه ی قبلی و شناختن سلیقه ی مشتری یکی از آن ها را بر روی صورت مشتری اجرا می کند.

یکی از مهم ترین لحظات زندگی همه ما، شب عروسی بوده و یکی از مهم ترین کارهایی که عروس قبل از مراسم باید انجام دهد، میکاپ کردن است. با توجه به اهمیت میکاپ عروس و زمان بر بودن آن، عروس ها فقط سالن های زیبایی ای را انتخاب می کنند که از کیفیت کار آن مطمئن باشند. از این رو، یاد گرفتن میکاپ و گریم عروس می تواند بازار کار گسترده ای را در مقابل هنرجو باز کرده و به افزایش درآمد هنرجو کمک نماید. در میکاپ و گریم صورت، هنرجو با نحوه استفاده از تمام وسایل آرایشی همانند رژ لب، خط چشم، مداد ابرو و … و همچنین ترتیب صحیح استفاده از وسایل آرایشی آشنا شده و در قسمت عملی آموزش، انجام آن ها را تمرین می کند. با توجه به اینکه میکاپ و گریم عروس، تنها بر روی صورت انجام نشده و باید بر روی مو و ناخن عروس نیز کار شود، هنرجو طی این دوره، مهارت های دیگری را نیز یاد گرفته و نحوه ست کردن آرایش چهره با اجزا مختلف بدن را نیز یاد می گیرد.

سالن زیبایی و عروس نفیسه احمدی

09162841915