اکستنشن مژه، مژه هایی با ضخامت،طول ورنگهای متفاوت است که از فیبر های مصنوعی (Acrylic)،ابریشم (Silk) و موی حیوانات (Mink)ساخته میشوند و به مژه های طبیعی چسبانده میشوند..

اکستنشن مژه تکنیک جدیدی برای زیباتر نشان دادن چشمان شما

مژه یکی از بارزترین اجزا در تشکیل یک صورت زیباست و در زیبایی چشمان نقش بسزایی دارد.

اکستنشن مژه، مژه هایی با ضخامت،طول ورنگهای متفاوت است که از فیبر های مصنوعی (Acrylic)،ابریشم (Silk) و موی حیوانات (Mink)ساخته میشوند و به مژه های طبیعی چسبانده میشوند.

در سالن زیبایی نفیسه احمدی اکستنشن مژه با دو روش کلاسیک Classic و والیوم Russian Volume توسط متخصص و مربی اکستنشن مژه از برترین مرکز تخصصی ملبورن-استرالیا Lash Design Studios انجام میشود.

اکستنشن مژه والیوم که بصورت 3D-6D انجام میشود، تکنیک جدیدی در مقایسه با اکستنشن مژه کلاسیک یا همان 1:1 است.در روش والیوم بین 200تا 500 مژه هر چشم و در روش کلاسیک بین 80تا 150 مژه برای هر چشم استفاده میشود.

اکستنشن مژه کامل حدود ١:٣٠الی ٢ساعت بطول می انجامد و هر ٣تا٤ هفته نیاز به ترمیم دارد.

در پاسخ به این سوال متداول که آیا اکستنشن مژه به مژه های طبیعی آسیب میرساند یا خیر میتوان پاسخ داد:

این امر به سه عامل اصلی بستگی دارد:

١نخستین عامل انتخاب شخص متخصص در این لاین می باشد. زیرا تکنیک صحیح انجام اکستنشن مژه،استفاده از تجهیزات استریل شده و گذراندن دوره های آکادمیک اکستنشن مژه بدلیل حساسیت و دقت مورد نیاز در این لاین تخصصی بسیار حائز اهمیت بوده ومهمترین عامل تاثیر گذار در سلامت مژه های طبیعی است.

٢عامل دوم کیفیت و سطح استاندارد مواد مصرفی (مژه و چسب) می باشد.مواد مصرفی ما مستقیم از کشور استرالیا تهیه میشوند و بهترین برند دارای سطح کیفی بسیار بالا می باشند.

٣عامل سوم مراقبتهای بعد از انجام اکستنشن مژه است که توسط مشتری انجام می شود. مراقبتهای سه گانه اکستنشن مژه که توسط متخصص این لاین به مشتریان آموزش داده می شود باعث ماندگاری بیشتر اکستنشن و سلامت مژگان طبیعی شما میشود.

سالن زیبایی و عروس نفیسه احمدی

09162841915