روز عروسی یکی از مهمترین و خاص ترین روزها در زندگی هر فردی بخصوص در زندگی هر دختری است و با یک تحول بزرگی همراه است و شاید به همین علت است که استرس دارند تا بهترین خاطرات را از شب ورودشان به مرحله جدیدی از زندگی شان داشته باشند.در روز یا شب عروسی آرایشگاه رفتن داماد و عروس هر دو ضروری است اما باید دانست که هم داماد و هم عروس، البته به ویژه عروس خانم، باید یکی دو هفته قبل از جشن عروسی شان اقدامات لازم برای زیبایی پوست و موهای خود را انجام دهند.پس تاکید ما روی عروس خانمها است.در حقیقت می توان استفاده کمتر از مواد آرایشی برای صورت در روز عروسی را از مزایای پاکسازی پوست قبل از عروسی دانست.

پاکسازی پوست قبل از عروسی

در این مورد که این شب، بزرگ‌ترین شب زندگی شما است شکی نیست،اما نیازی نیست وحشت‌زده شوید و خود را دچار استرس کنید؛ مثلا کارهایی انجام دهید به خیال اینکه بهترین آرایش را داشته باشید، مثل اینکه در استفاده از محصولات زیبایی زیاده روی کنید و با آرایش‌های تند، چهره خود را به گونه‌ای کاملا متفاوت در آورید، طوری که زیبایی های طبیعی تان به طور کلی محو شود و همه از دیدن شما تعجب کنند!پس به خاطر داشته باشید که هر گونه درمان و مراقبت پوستی را حداقل 2 هفته پیش از روز عروسی انجام دهید. اگر هم دیر اقدام کردید، می‌توانید یک هفته پیش از روز جشن از ماسک‌های خانگی ساده و طبیعی برای شفاف سازی و رفع تیرگی صورت‌تان بهره بگیرید. توصیه می کنیم که برای درخشانی بیشتر، از پوست صورت‌ خود یک ماه تا 2 هفته پیش از مراسم عروسی لایه‌برداری کنید تا صورت تان نیاز به آرایش غیر طبیعی و استفاده بیش از حد از کرم ها و پنکیک ها نداشته باشد. سالن نفیسه احمدی به عنوان یکی از بهترین سالن های زیبایی با تجربه بسیار بالا در زمینه عروس و کلیه خدمات انها درخدمت شما هستند.

برای عروس خانم ها داشتن چهره ای درخشان و پوستی شاداب در جشن عروسی بسیار اهمیت دارد. بنابراین همه ی خانم های جوان، در صدد هستند که تمامی مشکلات پوستی اعم از آکنه، جوش، لک های پوستی و … را تا قبل از مراسم به نحو مطلوبی از بین ببرند. تا در این روز پوستی درخشان و زیبا داشته باشند. زیبایی و طراوت پوست در آرایش بسیار اهمیت دارد. در واقع آرایش قادر است تنها بخشی از عیب های چهره را بپوشاند. در حالی که کار پاکسازی پوست، تا حد زیادی قادر است این مشکلات را برای ما رفع کند. پاکسازی پوست مراحل مختلفی دارد که باید به طور مرتب انجام شود.

پاکسازی پوست عروس

ابتدا باید به بررسی مشکلات پوستی بپردازیم. مشکلات پوستی می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. قرار گرفتن در معرض تشعشعات خورشید، اختلالات هورمونی، استرس و فشارهای عصبی، تغذیه ی نامناسب و … هر یک می توانند سبب بروز بیماری های پوستی باشد. بررسی و ریشه یابی هر یک از مشکلات پوستی، چیزیست که نیاز به زمان مناسب دارد. بهترین زمان برای اقدام به پاکسازی حداقل یک ماه قبل از موعد برگزاری مراسم عروسی است.

پاکسازی پوست در منزل

برای داشتن پوستی شاداب و شفاف، لازم است ابتدا به تغذیه ی خود رسیدگی کنید. تغذیه ی نادرست، ممکن است پوست را دچار التهاب کند و باعث بروز لک ها و جوش هایی در سطح پوست شود. پس تا حد امکان از خوردن غذاهای سرخ کردنی، پر ادویه، پر چرب، فست فودها و چیپس و پفک خودداری نمایید و در عوض سبزی و میوه را در سبد غذایی خود بگنجانید. همچنین استفاده از آب را نیز فراموش نکنید. چرا که آب رطوبت پوست را افزایش داده و باعث طراوت و شادابی پوست می شود. همچنین استفاده از ماسک های میوه، روغن مالی ها و بخور ها می تواند تا حد زیادی به پاکساز ی پوست شما کمک کند.

سالن زیبایی و عروس نفیسه احمدی

09162841915