صافی دائم مو و کراتینه

صافی دائم مو

اکستنسو

بسیاری از خانم‌هایی که موهایی مجعد و فر دارند، در آرزوی داشتن موهایی صاف و لخت هستند و برای برآورده کردن این خواسته خود روش‌های بسیاری را امتحان نموده‌اند؛ اما بعد مدت زمانی حتی با صرف هزینه های بالا، موهای آنها دوباره به حالت طبیعی برگشته و اثری از صافی مو نیست. اگر می‌خواهید برای همیشه موهایی صاف داشته باشید ما این آرزو را برای شما تحقق می‌بخشیم.

سالن زیبایی نفیسه احمدی، برای صاف کردن مو از جدیدترین متدِ صافی دائم (اکستنسو) استفاده می‌کند. با اکستنسو موها کاملا صاف شده و براق‌تر و زیباتر به نظر می‌رسند. این روش صافی، بدون صدمه به مو ساختار آن را تغییر می‌دهد، به همین علت صافی دائم بوده و تا زمانیکه موهای خود را کوتاه نکنید صاف باقی می‌ماند. فقط به خاطر داشته باشید هر 6 ماه الی یکسال برای صاف کردن ریشه موها نیاز به مراجعه مجدد دارید.

این روش آخرین متد و روش روز فرانسه می‌باشد؛ که سالن زیبایی نفیسه احمدی آن را توسط متخصصین اورئال فرانسه ارائه می‌دهد و شما با اطمینان خاطر از کیفیت و دوام کار می‌توانید موهای خود را به ما بسپارید.

کراتینه

گاهی اوقات مو مقدار پروتئین معمول خود را از دست می‌دهد و بسیار شکننده می‌شود. چنین اتفاقی باعث می‌شود که موها وز شوند و شادابی و درخشانی خود را از دست بدهند

برای جبران پروتئینِ از دست رفته مو، از کراتین استفاده می‌شود. کراتین، پروتئینی است که به صورت طبیعی در مو وجود دارد که باعث درخشش، شادابی و بدون وز بودن موها می‌شود. موهای آسیب دیده مقدار زیادی از این پروتئین را از دست داده‌اند و برای احیاء آن می‌بایست این مقدار از دست رفته‌ی پروتئین، به موها باز گردانده شود.

در سالن زیبایی نفیسه احمدی کراتینه احیاء با محصولاتی که میزان فرمالین بسیار پایین داشته و در نتیجه مجاز از نظر پزشکی می‌باشد، استفاده می‌شود. با اینکار موهای آسیب دیده ترمیم، نرم و وز آن کنترل شده و از شکنندگی آن کاسته می‌شود. به این ترتیب طراوت و شادابی به موها بازگردانده می‌شود. کراتینه برای قوی کردن و احیاء شدن موها انجام می‌گیرد.

اگر احساس کردید موهایتان وز و شکننده‌ شده است حتماً با کارشناسان سالن زیبایی نفیسه احمدی در این زمینه مشورت کنید.

سالن زیبایی و عروس نفیسه احمدی

09162841915