گریم تخصصی عروس اصفهان

انتخاب آرایشگاه خوب در اصفهان

مفتخریم که با ۱۰ سال تجربه تخصصی در حوزه آرایش و پیرایش و زیبایی خادم شما هستیم. سعی ما ارائه بالاترین کیفیت در خدمات و دانش روز در عرصه زیبایی است. اولویت سالن زیبایی نفیسه احمدی کیفیت و قیمت مناسب و حال خوب و رضایت مشتریان عزیز است. بهترین ها را فقط از ما بخواهید. سالن زیبایی نفیسه احمدی اولین در زیبایی و عالی ترین در خدمات، با ما زیبایی خود را به رخ بکشید.

بهترین آرایشگاه عروس چه ویژگی هایی دارد؟

قیمت مناسب


اگر نگوییم مهم ترین، باید بگوییم یکی از اصلی ترین معیارهای انتخاب بهترین آرایشگاه عروس در تهران معیار قیمت می باشد. این قیمت مسلما برای قشرهای طبقاتی مختلف، کاملا متفاوت خواهد بود. شاید عروسی دوست دارد مجموعا برای خود در شب عروسی یک میلیون تومان هزینه کنند و عروس دیگری فقط یک میلیون هزینه رنگ مو می پردازد. تفاوت های قیمتی نیز کاملا برای تمام افراد قابل درک می باشند. اما چیزی که در هر دوی این دو مورد کاملا مشترک است، پرسیدن هزینه ها قبل از این کار می باشد.

با وجود این که در ابتدای هر سال از طرف اتحادیه مربوطه، نرخ های مصوبی برای آرایشگاه های زنانه در تمامی خدمات ارائه می شود، باز هم به دلیل تفاوت های کاری و جغرافیایی شاهد هزینه های متفاوتی خواهیم بود. بهتر است قبل از اقدام برای سفارش آرایش عروس، تمام این قیمت ها را به صورت جزئی سنجیده باشیم.

کیفیت کار کارکنان آرایشگاه


این مورد نیز یکی از موارد کاملا بدیهی می باشد. شما حتی اگر راضی به پرداخت هزینه های زیادی برای آرایش عروس نباشید، مسلما راضی به کیفیت پایین نیز نخواهید بود. معمولا حد تعادلی بین کیفیت و قیمت ایجاد می شود که مشتری و آرایشگاه عروس مربوطه هر دو طرف به رضایت خاطر برسند. تنها موردی که در زمینه کیفیت وجود دارد این است که ممکن است یک آرایشگاه زنانه در برخی از خدمات بسیار خوب و دقیق عمل کند و در برخی از موارد کیفیت مطلوبی نداشته باشد.

البته در سال های اخیر مدیران سالن های زیبایی تمام تلاش خود را به کار گرفته اند که نیروهای متخصص و ماهری استخدام کرده و در این مورد توازن کیفی را برقرار نمایند. با این حال اگر باز هم نسبت به خدمت خاصی مانند کاشت ناخن، میکاپ و یا موارد دیگری، کیفیت مطلوب را مشاهده نکردید، می توانید به گزینه های بهتر نیز فکر کنید.

ماندگاری خوب کار


این مورد کامل کننده مورد قبلی می باشد. یعنی شاید شما آرایشگاه عروس بسیار خوبی بشناسید که تمام خدمات خود را با بالاترین کیفیت ممکن ارائه می کند ولی این خدمات ماندگاری لازم را ندارند. تصور کنید در شب عروسی، شینیون عروس به صورت نیمه باز در آمده باشد و یا آرایش آن در زمان کوتاهی فرم ایده آل خود را از دست بدهد! اگر این تصور برای شما نیز دردناک است، حتما از قبل ماندگاری کار آن سالن زیبایی را بسنجید.

کامل بودن خدمات


یک آرایشگاه عروس ایده آل، باید کامل ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه کند. به دلیل استرس های روز عروسی و فشارهایی که به صورت طبیعی در این روز وجود دارد، یک عروس نمی تواند برخی از خدمات خود را در یک سالن زیبایی انجام داده و برای برخی دیگر از خدمات به مکان دیگری برود. حتما به این موضوع توجه داشته باشید که در آن آرایشگاه زنانه، تمام خدماتی که نیاز دارید با کیفیت مطلوب وجود داشته باشند.

وقت شناسی و سرعت عمل


به این موضوع توجه کافی را داشته باشید که سرعت عمل لزوما به معنای عجله کردن آرایشگرها نمی باشد. اما باید سرعت آن ها به حدی قابل قبول باشد که عروس تمام خدمات خود را دریافت کرده و به موقع برای مراسم خود آماده شده باشد. هماهنگی های لازم بازهم به صورت دقیق در زمان مشاوره انجام می شود.

داشتن نمونه کارهای قوی


یک آرایشگاه عروس معتبر و ایده آل که چندین سال سابقه کار حرفه ای دارد، معمولا برای مشتریان خود در زمان مشاوره رزومه بسیار قوی و کاملی ارائه می کند. یکی از مواردی که در رزومه کاری آن ها قابل مشاهده است، مدل های عروس پیشین آن ها می باشد.

شما می توانید با دیدن عکس ها و فیلم های مدل های قبلی، هم از کیفیت کار سالن زیبایی مربوطه مطمئن شوید و هم مدل خاصی که مد نظر دارید را از بین آن ها انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که مدل های پیاده سازی شده بر روی افراد دیگر لزوما برای شما ایده آل نخواهند بود! در این باره پرس و جوی بیشتری کرده و نظر مدیر و مشاور سالن را جویا شوید. ضمن آن که در مواردی بسیار جزئی، برخی از آرایشگاه های عروس نمی توانند مدل نشان داده شده به مشتری را مجددا به خوبی پیاده سازی نمایند. این مورد نیز نیاز به تحقیق بیشتر در مورد آن سالن زیبایی دارد.

تنوع سبک های آرایشی و به روز بودن این سبک ها


در زمان مشاوره می توان سبک های مختلفی که در آن سالن انجام می شود را به دقت مورد بررسی قرار داد. شاید سبک های میکاپ ارائه شده در آن آرایشگاه عروس اصلا مورد پسند شما نباشد و یا از نظرتان قدیمی به نظر برسد. به صورت کلی جدید بودن و به روز بودن متدهای آرایشی و زیبایی برای یک آرایشگاه زنانه بسیار اهمیت دارد. هر چه زمان بیشتری از فعالیت یک آرایشگاه عروس معتبر گذشته باشد، این سالن موظف است مدل های کامل تر و جدیدتری ارائه نماید.

نزدیکی آرایشگاه به سالن عروسی


یکی دیگر ملاک هایی که برای انتخاب آرایشگاه زنانه مناسب بسیار ضروری می باشد، نزدیکی مکان آن با سالن جشن عروسی می باشد. شما نمی توانید سالن عروسی را در شمالی ترین نقطه شهر انتخاب کرده ولی آرایشگاه عروس خود را کیلومترها آن طرف تر انتخاب کرده باشید. مسلما با چنین کاری از نظر زمانبندی در شب عروسی به مشکل بر خواهید خورد.

فضای مناسب سالن


شما به عنوان عروس از ابتدای روز عروسی به مدت چندین ساعت در سالن آرایشگاه عروس به سر می برید. همان طور که اشاره شد این روز به اندازه کافی فشار و استرس به عروس و داماد وارد می نماید. به همین دلیل سعی کنید سالنی را انتخاب کنید که اولا آرایشگرهای بسیار خوش اخلاق و مودبی داشته باشد و ثانیا فضای روحی مناسبی برای شما ایجاد کند تا بتوانید تا انتهای روز حال روحی خود را به صورت مساعد حفظ نمایید.

سالن زیبایی و عروس نفیسه احمدی

09162841915